День весни та праці святкували сьогодні мешканці Комишуваської ОТГ

На початку програми усіх, хто прийшов на святкування до  КЗ “Територіальний будинок культури”, привітав голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян та депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос.

А далі,  на присутніх чекали виступи вихованців дитячого садочку “Казка”,  Будинку дитячої творчості та музичної школи. Діти вітали глядачів гуморесками, віршами, танцями та піснями.

Вражаючим став «Танець вогню», який підготували учні Новотавричеської  школи, а ось колектив «Смайл» своїм танцем під назвою “Позитивчик” зарядили всіх глядачів гарним настроєм.

Не менш запальними стали виступи Наталії Кіт та вокальної групи “Вербиченька”, народного аматорського ансамблю с. Зарічне та дуету Новоіванівського сільського клубу. На останок для глядачів виступив молодіжний вокально-інструментальний ансамбль «Bandbox», який завітав на свято з м. Оріхів.

По закінченню святкової програми на мешканців Комишуваської громади чекав розіграш п’яти путівок до санаторію “Глорія” м. Приморськ.