В Щасливському старостинському окрузі відзначили День незалежності України

24 серпня в с. Щасливе відбулося святкування найголовнішого свята нашої Батьківщини – Дня незалежності України.

Урочистий захід було відкрито Гімном України, після чого в.о. старости Щасливського старостинського округу №6 Галина Северин привітала усіх присутніх із 28 -ю річницею незалежності держави.

Під час концертної програми талановиті співачки Дарина та Анастасія Гуляєві, Ілона і Тетяна Полотнянко через пісні змогли висловити калейдоскоп емоцій –  патріотизм, гордість, щем, радість, єдність. Ведучі Вікторія Вієнко, Юлія Майсак та юні артисти  читали вірші, влаштовували вікторини на знання історії та культури нашої країни.

Наче у дружньому колі пройшов вечір святкування Дня незалежності. Усі присутні подякували талановитій молоді села за гарний та змістовний концерт.