В центральній бібліотеці громади вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

З 20 по 22 лютого 2019 року в Комишуваській центральній бібліотеці до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні діяла виставка «На варті наших душ – Небесна Сотня», під час якої учні КЗ “НВК” Джерело” та мешканці громади згадували ті страшні події, читали вірші Майдану та вшанували пам’ять загиблих протестувальників під час Революції Гідності. А єдиний інформаційний день, для відвідувачів виставки, провів начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Анатолій Лазько.

Саме 18-20 лютого 2014-го були вирішальними і найбільш трагічними днями, які змінили напрямок розвитку всієї країни. 21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього дня на центральній площі Києва відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною сотнею».