В с. Новотавричеське знайшли артилерійські снаряди часів Другої Світової війни

27 березня 2019 року під час проведення земляних робіт на полі сільськогосподарського підприємства в с. Новотавричеське працівниками було виявлено вибухонебезпечні предмети часів Другої Світової війни – артилерійські снаряди калібром 76 мм та 105 мм.

Як повідомили в Оріхівському районному секторі ГУ ДСНС України у Запорізькій області, відстань від вибухонебезпечних предметів до житлових будинків  села становила приблизно 100 м. Групою розмінування АРЗ СП м. Запоріжжя вилучено та знешкоджено вибухонебезпечні предмети методом підриву в спеціально відведених місцях.

Зважаючи на це, рятувальники звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:

– припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
– організувати охорону небезпечного місця;
– не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;
– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.