В селі Трудооленівка працівниками КП «Комишуваський комунальник» було проведено ямковий ремонт дороги  по вулиці Гагаріна.

Як розповів в.о. старости Яснополянського старостинського округу № 7 Олег Жидков: «До голови Комишуваської селищної ради Юрія Карапетяна звернулися мешканців села Трудооленівка з проханням полагодити частину дороги по вулиці Гагаріна, яка перетворилася під час злив у непроїзну яму. Наступного ж дня, за розпорядженням очільника громади, на місце виїхали працівники комунального підприємства та ліквідували  перешкоди на дорозі. Мешканці села висловлюють слова подяки голові за оперативне вирішення проблеми».