В селах Кирпотине та Вільне запустять водогін

Сьогодні відбулася робоча нарада селищного голови Юрія Карапетяна з заступником голови ЗОДА Віктором Скобліковим, директором департаменту капітального будівництва ЗОДА Сергієм Бєлєвцовим, помічником народного депутата України Володимира Бандурова Сергієм Джуганом, субпідрядниками тощо.

Зустріч була присвячена якнайшвидшому вирішенню наболілого питання – забезпечити водою мешканців трьох сел: Кирпотине, Вільне та Новотавричеське. Після довгого обговорення та постановки першочергових планів-заходів, а також безпосередньої зустрічі з населенням, було вирішено протягом наступних трьох місяців випробувати новий водогін та пустити воду поетапно, спочатку в села Кирпотине та Вільне, згодом до с. Новотавричеське.