В поточному році в планах керівництва Комишуваської ОТГ охопити централізованим вивозом сміття смт Комишуваху.

Як розповів під час звітування на засіданні виконавчого комітету директор  КП «Комишуваський комунальник» Олександр Галкін, з жовтня місяця 2018 року комунальне підприємство являється виконавцем послуги з вивезення твердих побутових відходів.  Згідно графіку два рази на тиждень безперебійно вивозиться сміття з с. Зарічне та житлового масиву смт Комишуваха. Для вищезазначих населених пунктах було закуплено та встановлено 20 сміттєбаків для ТПВ та облаштовано 7 контейнерних майданчиків. За словами Олександра Галкіна, за місяць до міста Запоріжжя однією спецмашиною  вивозиться 35 тон спресованого сміття.

А скільки ж його несанкціоновано вивозять мешканці громади в балки та лісосмуги?

За словами голови селищної ради Юрія Карапетяна, щоб очистити територію Комишуваської громади від стихійних сміттєзвалищ потрібно охопити усі населені пункти об’єднаної території централізованим вивозом твердих побутових відходів. «В поточному році ми плануємо це зробити в смт Комишуваха. Наразі вирішується питання з обласним керівництвом про виділення коштів на закупівлю декількох сміттєвозів. А з місцевого бюджету профінансуємо придбання спецконтейнерів, які встановлять по вулицях селища. З мешканцями, як це впроваджено на житлових масивах, КП «Комишуваський комунальник» буде укладати угоди. Одною з переваг такого підписання стане можливість отримання субсидії»,- розповів Юрій Карапетян.