В області оголошено п’ятий, найвищий рівень пожежонебезпечності

З 29 по 31 липня у Запорізькій області температура повітря втримається на рівні 32-34 градусів, можливий сильний вітер з поривами до 15-20 м/с. В області оголошено п’ятий, найвищий рівень пожежонебезпечності, повідомляє управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

Найближчими днями рятувальники вказують на високу ймовірність виникнення пожеж на відкритих територіях – тільки за минулу добу пожежники понад 40 разів виїжджали на гасіння пожеж у степах сумарною площею у 2,5 гектар, у операціях було задіяно 46 одиниць техніки та майже 170 бійців ДСНС.

Особлива небезпека чекає на врожай у полях, оскільки деякі фермери після його збору штучно випалюють стерню.

Співробітники ДСНС закликають громадян дотримуватися правил поведінки з вогнем на відкритих місцевостях.