В Комишуваській ОТГ відсвяткували свято Масляної

Масляна – улюблене народне свято, яке православні відзначають перед Великим постом та яке символізує проводи зими і радісне очікування весни.

З цієї нагоди, 14 березня 2021 року, на центральній площі пройшли народні гуляння. Всіх присутніх щиро привітав зі святом Масляної селищний голова Юрій Карапетян.

У святковому концерті взяли участь представники Комишуваського будинку культури, Новояковлівського будинку культури, Жовтокручанського сільського клубу. Святкову атмосферу створили вокальні колективи: колектив «Червоне намисто» с. Оленівка, вокальний аматорський колектив «Берегиня» с. Зарічне, вокальний колектив Жовтокручанського сільського клубу, вихованці Комишуваської музичної школи, начальник відділу культури, молоді та спорту Анатолій Лазько. Вони внесли яскравість і колоритність у свято, розважали гостей веселими піснями.

Колективом Комишуваського будинку культури було організовано цікаві конкурси та ігри. Команди зібрані з гостей свята змагались між собою в різних конкурсах. Сміх, радість та гарний настрій отримали не тільки учасники, але й глядачі. Всі учасники конкурсів отримали призи, спонсором яких стала Комишуваська селищна рада та фермер с. Жовта Круча Анатолій Нечай.

Народне гуляння завершилось вже традиційним спаленням опудала. Тому, прощаючись з ним, усі раділи, що всі печалі, прикрості й образи минулої пори року перетворюються на попіл, а весна принесе тільки здоров’я, щастя, радість, любов та благополуччя!