В Запорізькій області стартувала акція «Великодній кошик солдату».

Підтримуючи звернення громадського волонтерського комітету при облдержадміністрації – гідно привітати українських військових зі святом Великодня – керівництво Комишуваської селищної ради звернулося з проханням до громади взяти участь у цьому заході.

До 6 квітня 2018 року усі бажаючи можуть поповнити «Великодній кошик солдату», що знаходиться в приміщенні Комишуваського територіального будинку культури,  продуктами харчування: пасками, кондитерськими виробами, сухофруктами, будь-якими консервованими продуктами, медом, салом;

засобами особистої гігієни: наборами для гоління, паперовими серветками, туалетним папером, шкарпетками.

Окрім цього, було запропоновано керівникам загальноосвітніх, позашкільних організацій, бібліотек, будинків культури, що знаходяться на території громади, організувати збір  малюнків, листівок, подарунків вироблених дітьми  для передачі військовослужбовцям до зони проведення Антитерористичної операції.

Щодо наповнення «кошика» звертатися до в.о. директора КЗ «Територіальний будинок культури» Комишуваської селищної ради Олени Франко. Збір відбуватиметься до 6 квітня 2018 року з 8.00 до 16.00 години.