В громаді святкують День незалежності України

В громаді святкують одне з найголовніших державних свят – День незалежності України. 28 років тому відбулося віковічне прагнення українського народу  – відновлення державного суверенітету.

В смт Комишуваха святкування відбувалося в селищному будинку культури. Святковий захід розпочався з винесення на сцену символу незалежної держави – Прапору України. Після урочистого відкриття свята, усі присутні в глядацькій залі, пом’янули хвилиною мовчання  загиблих воїнів АТО громади, які склали голови захищаючи нашу країну.

Зі святом, дорослих та малих, привітали очільник громади Юрій Карапетян та депутат  Запорізької обласної ради Віталій Лупинос.

Особливу атмосферу заходу створили танцювальні колективи Комишуваського будинку культури «SMILE» і Будинку дитячої та юнацької творчості «Children», музичні виступи Катерини Слонської та  Діани Франко, Наталії Кіт, Валентини Надточий, Михайла Чернявського. Зворушливим став виступ з віршом маленької україночки Ренати Макаревич.

Святкові заходи присвячені 28-й річниці незалежності України проходять цього дня  у кожному старостинському окрузі Комишуваської ОТГ.