В громаді пройшла благодійна акція зі збору коштів для лікування Паліни Гордик

27 серпня, під патронатом Комишуваської селищної ради, відбулася одноразова благодійна акція, присвячена збору коштів для лікування та реабілітації   17 – річної мешканки громади Паліни Гордик, яка отримала вогнепальне поранення обличчя, в наслідок нещасного випадку.

Підтримати  юну дівчину та її близьких зібралися творчі колективи з усієї громади, представники Комишуваської селищної ради, депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос та небайдужі мешканці.

В благодійному концерті взяли участь: танцювальні колективи Комишуваського будинку культури «Smilе», Комишуваського будинку дитячої та юнацької творчості «Янголи» та дует «Ніжність», Новояковлівського сільського клубу «Усмішка»; вихованці Комишуваської дитячої музичної школи Ельвіра Збаровська та Вікторія Кривонос; вокальні групи та солісти Жовтокручанського сільського клубу –  «Вербиченька» та Наталія Кіт, Новоіванівського сільського будинку культури  – «Любисток», Любов Худоба та Любов Абуладзе, Яснополянського сільського будинку культури – «Співочі серця»,  Новояковлівського сільського будинку культури – Інна Литвин та  Зарічненський народний аматорський вокальний колектив «Берегиня». Зібрані кошти були передані бабусі Паліни Гордик – Ніні Шевченко.

Милосердя й доброта –два крила, на яких тримається людство.

Одужуй Паліна! Мешканці громади моляться за тебе.