В громаді продовжується розробка технічної документації для надання учасникам АТО земельних ділянок

6 учасникам АТО затверджено та передано у власність земельні ділянки загальною площею по 2 га., для ведення особистого селянського господарства. Ще 3 військовослужбовцям в зоні операції Об’єднаних сил громади було надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності об’єднаної територіальної громади. Такі рішення прийняли на засіданні 45 сесії 8 скликання депутати Комишуваської селищної ради.

Окрім цього, продовжують роботи з розробки технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання 14 земельних ділянок з комунальної власності ОТГ, які в подальшому будуть розподілені серед бійців ООС.