Вітання селищного голови з Днем Незалежності України

Шановні мешканці громади!

Щиро вітаю вас з найбільшим національним святом нашого народу  – Днем НезалежностіУкраїни! Зерна ідеї  української самостійності були посіяні ще тисячу років тому. За тисячоліття ці зерна не загинули, незважаючи на історичні випробування, а їхні паростки гордо зійшли 24 серпня 1991 року і Україна здобула свою Незалежність. Але боротьба на цьому не скінчилась і до цього часу ми продовжуємо  відстоювати здобуту незалежність.

Сьогодні Незалежній Україні виповнюється 30 років! Наша країна надзвичайно різноманітна, етнічно та культурно, вона складається з різних людей, але нехай всіх нас об’єднує  любов до нашої країни, єдиної для нас усіх. Давайте  любити, плекати і будувати нашу  квітучу, успішну та вільну Україну разом!

З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях. Нехай кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а добрі справи примножать славу рідної країни. Зі святом вас!

Селищний голова Юрій Карапетян