Вітання селищного голови з Днем Комишувахи

Шановні мешканці Комишувахи! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня селища і Дня визволення Комишувахи від фашистських загарбників! Це день, який пов’язує минуле і сьогодення, саме в такі дні ми особливо відчуваємо себе однією родиною. Ми пам’ятаємо всіх, хто поклав життя, захищаючи рідний край – воїнів, які визволяли Комишуваху під час Другої світової війни, наших земляків, які загинули на сході країни, відстоюючи її незалежність. Ми віддаємо данину пам’яті загиблим, ми низько вклоняємося тим, хто зумів повернутись живим. Особлива шана людям старшого покоління, чиї мудрість і досвід допомагають молодим у розвитку селища і збереженні традицій;  подяка всім, хто приймає участь у розвитку нашої громади, хто небайдужий до вирішення проблемних питань. В цей святковий день щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я,  злагоди та добробуту,  миру і благополуччя. Любіть свою рідну землю, дбайте про тих, хто поряд, і нехай нашими спільними зусиллями наше селище продовжує розвиватись і процвітати. Зі святом вас!