Відбулося засідання 37 сесії 8 скликання Комишуваської селищної ради

Сьогодні, 5 лютого 2019 року, у малій залі Комишуваського територіального будинку культури відбулося засідання тридцять сьомої сесії восьмого скликання Комишуваської селищної ради. На сесії зареєструвалося 17 депутатів. На порядок денний було винесено 16 питань: про   внесення змін до місцевого бюджету та  соціального – економічного розвитку Комишуваської селищної ради, створення комунального підприємства «Благоустрій».

Окремим блоком, на розгляд депутатів, були винесені питання,  які стосуються землі: про надання дозволів на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок  сільськогосподарського призначення комунальної власності, про передачу  в користування, на умовах оренди,  земельної  ділянки  із  земель житлової та громадської  забудови, про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки,  про припинення  права  користування земельними ділянками тощо.