Відбулося засідання 32 сесії 8 скликання

Сьогодні, 19 листопада 2018 року, відбулося засідання тридцять другої сесії восьмого скликання Комишуваськох селищної ради. На порядку денному були ухвалені наступні питання: «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22.12.2017 р. №1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Комишуваської селищної ради на 2018 рік», «Про передачу майна комунальної власності територіальної громади в господарське відання КП «Комишуваський комунальник», «Про створення філій КЗ «Комишуваський територіальний будинок культури», «Про внесення змін до рішення сесії від 18.04.2017р. №5 «Про затвердження переліку майна комунальної власності територіальної громади …» та земельні питання, які стосуються припинення права користування земельними ділянками, про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, про приведення цільового призначення земельних ділянок тощо.