Відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради

Сьогодні, 4 лютого 2019 року, у малій залі КЗ «Територіальний будинок культури», відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради. На розгляд та ухвалення членам виконкому було винесено 10 питань. Зокрема, про проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації «Генеральний план смт. Комишуваха Оріхівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та Плану зонування смт. Комишуваха», зміну адрес житлових будинків, організацію обліку дітей дошкільного та шкільного віку,  накладання адміністративного стягнення у вигляді  попередження відносно громадян,  які  вчинили  адміністративне правопорушення за  ст. 197 КУ п АП – проживання без паспорта.

Окремий блок питань стосувався соціально-правового захисту дітей.