Відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради

25 квітня 2019 року, члени виконавчого комітету Комишуваської селищної ради зібралися на чергове засідання для розгляду та затвердження питань, які стосуються життєдіяльності громади.  В результаті обговорень, були прийняті наступні рішення: щодо прийняття на обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг» Таврійської сільської ради громадян, які потребують надання соціальних послуг;  затвердити, для декількох мешканців громади, висновки про доцільність позбавлення батьківських прав  та винесення попередження  щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх дітей.  Також, членами виконкому були ухвалені питання щодо зміни адрес житлових будинків, а також  про накладання адміністративного стягнення у вигляді попередження відносно громадян, які вчинили адміністративне правопорушення за ст. 197 КУ п АП.