Відбулася селекторна нарада з питання підготовки установ і закладів освіти області до навчального року

Менше  місяця залишається до початку нового навчального року. Питанню підготовки установ і закладів освіти області до роботи в новому 2019/2020 навчальному році була присвячена обласна селекторна нарада, яка відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна. На прямому зв’язку перебувала начальник відділу освіти Комишуваської селищної ради Надія Шевченко.

Вона повідомила, що кошти державної субвенції на придбання меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійного обладнання для Нової української школи освоюються в плановому порядку. Наразі, для п’яти перших класів НУШ громади, отримано комплекти мультимедійного обладнання та проведено тендер на закупівлю меблів.

Для дітей з інклюзією придбано обладнання для ресурсної кімнати, поставка якого буде здійснена до 20 серпня.

Всі процедури будуть завершені до початку вересня і заклади освіти будуть готові приймати учнів.