Відбулася дванадцята чергова сесія Комишуваської селищної ради

27.07.2021 у малій залі Комишуваського територіального будинку культури відбулося засідання дванадцятої чергової сесії дев’ятого скликання Комишуваської селищної ради.

Трьом  учасникам АТО затверджено проекти  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок із земель сільськогосподарського  призначення  комунальної власності  з цільовим призначенням:  Код КВЦПЗ 01.03 Для  ведення особистого  селянського господарства та безоплатно передано  їх у власність.