Відбулася виїзна нарада у с-ще Новотавричеське

23 листопада у с-ще Новотавричеське відбулася виїзна нарада щодо початку будівництва системи водопостачання по вул. Степній та вул. Центральній. В нараді взяли участь селищний голова Юрій Карапетян, староста Новотавричеського старостинського округу Василь Закарлюка, директор КП “Комишуваський Комунальник” Олександр Галкін, представники Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької облдержадміністрації та представники підрядної організації ПП “Абрис – Плюс”. Інвестиційний проект “Будівництво системи водопостачання по вул. Степній та вул. Центральній селища Новотавричеське Оріхівського району Запорізької області”, після неодноразових звернень Комишуваської селищної ради до Запорізької облдержадміністрації,  було включено до обласної програми “Питна вода Запорізької області”. Розпочати будівельні роботи планується вже до кінця тижня.