Відбулась 15 сесія 9 скликання

29 вересня у приміщенні Комишуваського будинку культури відбулась п’ятнадцята чергова сесія Комишуваської селищної ради дев’ятого скликання.

Дванадцяти  учасникам  АТО затверджено проекти  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок із земель сільськогосподарського  призначення  комунальної власності  з цільовим призначенням:  Код КВЦПЗ 01.03 Для  ведення особистого  селянського господарства та безоплатно передано  їх у власність.
Одному  учаснику  АТО затверджено проект  землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  із земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням:   Код КВЦПЗ  02.01   Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та безоплатно передано  її у власність.