Відбулась нарада з директорами закладів освіти

06 грудня  2021 року відділом освіти Комишуваської селищної  ради проведено нараду  з директорами закладів освіти громади щодо порядку організації харчування в закладах  освіти з 01 січня 2022 року..

У нараді взяли участь селищний голова Юрій Карапетян, головний бухгалтер  селищної ради Тетяна Івахненко, начальник планово-економічного відділу Вікторія Гармаш, надавач послуг з харчування Ігор Бондаренко.

Начальник відділу освіти Надія Шевченко ознайомила присутніх з сучасними вимогами до організації здорового харчування в закладах освіти та  дотриманням норм харчування. Акцентувала увагу на змінах які передбачені новими Нормами та Порядком організації харчування у закладах освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №305.

Було розглянуто перспективне 4-х тижневе меню та вартість харчування на 2022 рік.