Відбувся конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

Відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності Комишуваської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Комишуваської селищної ради від 22.12.2017 № 41 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності» 09 лютого 2018 р. о 1000 годині  в приміщенні Комишуваської селищної ради відбувся конкурс по відбору  суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

Мета проведення оцінки – визначення ринкової вартості земельних ділянок для передачі їх у власність шляхом викупу (продаж на поза конкурентних засадах).

За результатами голосування  конкурсної комісії (протокол засідання комісії від 09.02.2018 року № 01) переможцем конкурсу з відбору  суб’єктів оціночної діяльності для надання виконання робіт з експертної грошової оцінки визначено «Приватне мале підприємство проектно-виробнича фірма Еліта».