Відбувся звіт голови Комишуваської селищної ради

04 лютого у приміщенні Комишуваського будинку культури відбувся звіт голови Комишуваської селищної ради Юрія Карапетяна. На початку був оголошений звіт за попередню каденцію, оскільки минулого року епідеміологічна ситуація у країні не дозволяла проводити масові заходи і звіт голови тоді не відбувся. Далі – детальний звіт за 2021 рік. У звіті також  взяли участь обласний депутат Віталій Лупинос та депутат Запорізької районної ради Дмитро Музика. Секретар ради Вікторія Король звітувала про діяльність депутатів Комишуваської селищної ради дев’ятого скликання. Проаналізувавши стан відвідування депутатами пленарні засідання сесій та засідання постійних комісій, вона зробила висновок, що більшість депутатів бере активну участь у роботі селищної ради.

• Так, за 2021 рік комісією з питань прав людини, законності, з депутатської діяльності, етики (склад: Панченко Олександр Володимирович, Закарлюка Юлія Юріївна, Скрута Валентина Олександрівна, Фролов Степан Васильович) було проведено 9 засідань, на яких розглянуто 38 питань;
  • комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (склад: Бірюк Тетяна Анатоліївна, Карапетян Наталія Анатоліївна, Михайлова Людмила Володимирівна, Здебська Світлана Іванівна) проведено 18 засідань, розглянуто 73 питання;
  • комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (склад: Лупинос Людмила Василівна, Нестеренко Віталій Іванович, Бондаренко Ігор Олександрович, Корнієнко Сергій Миколайович) з початку дев’ятого скликання проведено 23 засідання та розглянуто 750 питань;
  • комісією з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді і спорту (склад: Марінченко Антоніна Віталіївна, Гончаренко Сергій Григорович, Гаркуша Іван Андрійович, Грабко Микола Сергійович, Когут Василь Петрович) проведено 4 засідання на яких розглянуто 11 питань.

З початку 9 скликання Комишуваської селищної ради до кінця 2021 року відбулось 19 сесій (22 пленарних засідання), на яких було прийнято 1028 рішень. Усі рішення знаходяться на контролі постійних комісій.

ПІБ депутата Присутність на сесіях Відсутність на сесіях
Скрута Валентина Олександрівна 19 3
Виборчий округ № 7 Корнієнко Сергій Миколайович 16 6
Фролов Степан Васильович 15 7

Наприкінці звіту всі бажаючі мали змогу поставити свої запитання. Зокрема, були порушені питання про діяльність Жовтокручанського фельдшерського пункту (відповідав директор КНП “ЦПМСД” Комишуваської селищної ради Дмитро Музика) та про роботу громадського транспорту на території Новотроїцького старостинського округу (відповідав селищний голова, який зазначив, що дане питання знаходиться на котролі селищної ради і буде вирішено найближчим часом).

Звіт голови Комишуваської селищної ради доступний за посиланням.