Вдячні за оперативну допомогу та небайдужість

В наслідок переміщення активного циклону, який охопив  Запорізьку, Херсонську, Дніпропетровську, Донецьку, Луганську та  Харківську області протягом різдвяних  вихідних  призвело до ускладнення пересування на окремих ділянках доріг та вулиць громади. Для усунення снігових наметів та оброблення доріг протиожеледними матеріалами на вулиці населених пунктів Комишуваської селищної ради оперативно виїхала спецтехніка КП «Комишуваський Комунальник». Велику допомогу  у розчищенні шляхів по селах надали фермери та приватні підприємці громади.

Голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян та старости  висловлюють подяку  за своєчасну допомогу  та небайдужість  Дмитру Піщелі, Леоніду Бердичевському, Леоніду Костюку, Сергію Прилуцькому, Віталію Лупиносу, Івану Кононенку, Олександру Дубинкі, Сергію Корнієнку, Андрію Добровольському, Василю Смаль, Євгенію Кравченку, Вадиму Дробному, Сергію Данильченку, Миколі Грабку, Анатолію Нечай, Олександру Морозу, Сергію Серікову, Івану Пендраку, Івану Алєщенко, Анатолію Волошину, Сергію Прилуцькому, Олександру Шишкіну, Олегу Галіздрі.