Благодійна допомога овочами для громадян похилого віку, людей з інвалідністю КУ «ЦНСП» Таврійської сільської ради

Безкорислива практична допомога своєму ближньому в усі часи була фундаментом доброти і людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє тим, хто потребує допомоги, справлятися із труднощами.
На днях одним із підприємців, а саме ПП «Олександр К.»,  який опікується громадянами похилого віку , людьми з інвалідністю, що знаходяться на обслуговуванні в КУ «ЦНСП» Таврійської сільської ради по забезпеченню овочевою продукцією в котрий раз було запропоновано овочі – буряк, моркву, капусту.

Забезпечення овочевою продукцією громадян похилого віку , людей з інвалідністю, які не мають можливості самостійно пересуватись, відбувалось через соціальних робітників КУ «ЦНСП» Таврійської сільської ради, які впродовж дня здійснювали їм доставку за адресою проживання.

Дуже вдячно поставились підопічні КУ «ЦНСП» Таврійської сільської ради за надану допомогу.
Щира подяка директору ПП «Олександр К.» Олександру Коваленку  за надану благодійну допомогу.

Хоча справа зроблена невелика, та дуже корисна.

За інформацією КУ «ЦНСП» Таврійської сільської ради.