Увага!

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про   оприлюднення  проекту рішення Комишуваської селищної  ради Про затвердження  «Регламенту Відділу «Центр надання адміністративних послуг Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області»

Відповідно законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  «Про адміністративні послуги», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань. 

Проект поданий  начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області» Тверденко Ольгою Сергіївною.

Зазначений проект рішення опрацьований з урахуванням зауважень і пропозицій, що були висловлені представниками виконавчого комітету та виконавчих органів Комишуваської селищної ради, фізичними, юридичними особами під час проведення  робочих зустрічей.

Проект рішення розміщений в мережі  Інтернет за адресою: komishgromada.gov.ua

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі в термін з 18.12.2018 по 18.02.2019 за адресою: 70530 смт Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 49 тел. (06141) 60-2-70

Електрона адреса: komishuvakha@ukr.net

Також, зауваження та пропозиціїслід надсилати до представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в м. Києві.

Поштова адреса: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна,9/11, к.209, тел. 501-01-72

електронна адреса: gkrpkiev@ukr.net