Звіт Гуманітарного штабу громади за 29-31 травня 2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами  було забезпечено  283  родини, які проживають на території громади.

2. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine тижневими продуктовими наборами, які включають в себе хлібину та три м`ясні консерви  було забезпечено 3500  осіб, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 1288;
– Зарічненський старостинський округ – 440;
– Новоіванівський старостинський округ – 234;
– Новотавричеський старостинський округ -650;
– Новотроїцький старостинський округ – 259;
– Новояковлівський старостинський округ – 125;
– Щасливський старостинський округ – 185;
– Яснополянський старостинський округ – 175;
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 144;

3. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами  було забезпечено  302  родини,  які проживають на території громади.

4. За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА»  GEM боксами з їжею, гігієною та одягом   було забезпечено 283 родин, які проживають на території громади.

5. За сприяння Капеланського батальйону “Маріуполь”  наборами картоплі  було забезпечено 400 осіб, які проживають на території громади.

6. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 40 дітей, які проживають на території громади.
– смт. Комишуваха – 8
– Новотавричеськи старостинський округ – 7;
– Зарічненський старостинський округ – 25;

7. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 7 дітей, які проживають  на території громади:
– смт. Комишуваха – 3
– Зарічненський старостинський округ – 4;

8. За сприяння Благодійного фонду Посмішка ЮА дитячим харчуванням було  забезпечено 16 дітей, які проживають  на території громади:
– Новотавричеськи старостинський округ – 12;
– Зарічненський старостинський округ – 4;

9. За сприяння волонтера  Миколи  Піддубного   взуттям  було забезпечено 3 осіб похилого віку, які проживають на території громади.