ОГОЛОШЕННЯ

Триває відбір на службу в поліцію для зайняття вакантних посад молодшого та середнього складу поліції Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють».

Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» це воєнізований підрозділ Національної поліції України, який захищає свою країну на найгарячіших напрямках фронту.

Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:

• громадянство України;
  • вік від 18 років;
  • вільне володіння українською мовою згідно із Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;
  • повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції);
  • вища освіта (для середнього складу поліції);
  • відсутність офіцерського військового чи спеціального звання (для посад молодшого складу поліції).

Основні службові обов’язки:

• виконання завдань із відсічі збройної агресії проти України у зоні ведення бойових дій;
  • виконання бойових розпоряджень під час відсічі збройної агресії проти України або ліквідації (нейтралізації) збройного конфлікту;
  • виконання інших завдань із застосуванням будь-яких видів зброї (озброєння), спеціальних та технічних засобів відповідно до законодавства України;
  • участь у заходах із забезпечення публічного (громадського) порядку та безпеки громадян, зокрема під час здійснення заходів правового режиму надзвичайного або воєнного стану;
  • надавати кваліфіковану та спеціалізовану підтримку органам (підрозділам) поліції, іншим правоохоронним органам у разі виникнення ситуації з високим ступенем ризику.

Добір кандидатів на вакантні посади до «ОШБ НПУ «Лють» буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.

Грошове забезпечення:

• без виїзду в бойове розпорядження – близько 33 000 грн (після проходження професійної підготовки) + 10 000 грн додаткова щомісячна доплата;
  • після виїзду в БР – близько 25 000 грн + 100 000 грн доплата;
  • під час відрядження виплачується кошти на харчування – 300 грн на добу;

Додаткові виплати (1 раз на рік):

• матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі грошового забезпечення;
  • матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань в розмірі грошового забезпечення.

Cоціальне забезпечення:

• соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, пільговий лізинг на житло, компенсація орендної плати за винайм житла;
  • професійна підготовка за міжнародними стандартами;
  • можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;
  • безкоштовне медичне обслуговування у закладах МВС для працівників та членів сімей;
  • безкоштовне лікування в відомчих санаторних закладах;
  • відомчі оздоровчі табори для дітей працівників поліції;
  • пенсійне забезпечення вище середнього по державі.

Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі та оголошених вакансій можливо на вебсайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.

Контактні дані працівників кадрового забезпечення, що надають додаткову інформацію та здійснюють супровід в Запорізькій області: +3 (061)239-28-10, +3 (061)239-28-11, +3 (050)341-41-02, +3 (050)341-41-07.

ПЕРЕТВОРИ СВОЮ ЛЮТЬ НА ЗБРОЮ!