Вітаємо! Раді повідомити, що благодійний фонд Єдобро у партнерстві з Fida International за проектом “Надання багатоцільової грошової допомоги в Запорізькій області”, що імплементується Фінським агентством з розвитку та співробітництва (MFA) відкриває реєстрацію на фінансову допомогу для мешканців Комишуваської громади Запорізької області.

????Загальна сума допомоги становить 10800 гривень на члена родини (в розрахунку 3600 грн./особа/місяць, протягом 3 місяців).

Прийом заявок на грошову допомогу здійснюється за електронною формою ????https://ua-koboviews.lmms.org/single/lZH3nYoe

Увага   ❗️ Реєстрація здійснюється лише за попереднім записом! Після заповнення вищевказаної форми у разі відповідності критеріям вразливості, вимогам програми та відбору з вами звʼяжуться наші спеціалісти і запросять на реєстрацію  протягом 10 робочих днів, де Вам необхідно буде підтвердити вказані критерії вразливості! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО ПІСЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЛІМІТУ ФОРМА БУДЕ ЗАКРИТА!

✅ ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ

Особи/родини які НЕ отримують/отримували (протягом 3 останніх місяців) грошову допомогу від міжнародних організацій;

Критерії вразливості (за сумою даних критеріїв будуть відбиратися найбільш вразливі верстви населення)

•  Домогосподарства з дітьми (3 і більше)

•  Домогосподарства з одним головою (годувальником)

•  Домогосподарства з вагітними/годуючими жінками

•  Домогосподарства з людьми похилого віку (60+ років)

•  Домогосподарства з людьми з інвалідністю

•  Внутрішньо-переміщені особи.

Увага ❗️ Нам потрібен час, щоб обробити всі заявки. Дякуємо за ваші запити та слідкуйте за оновленнями!