Звіт Гуманітарного штабу громади за 29.07.2024 року.

1. За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація  гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових наборів в кількості  632 наборів було забезпечено родини, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха (в тому числі, що  перебувають на обслуговуванні Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг») – 362;
– Новояковлівський старостинський округ – 270;

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 198 родин,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха  – 73;
– Новояковлівський старостинський округ – 125;

3.  За сприяння Міжнародної організації UNICEF  дитячими памперсами було забезпечено 3 дітей, які проживають на території громади ( смт. Комишуваха).