Звіт Гуманітарного штабу громади за 08.07.2024 року

• 1. За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових наборів в кількості  344 набори було забезпечено родини, які проживають на території громади  (смт. Комишуваха).

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 249 родин,  які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

3. За сприяння Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України  дитячими гігієнічними наборами від 0 місяців до 3 місяців було забезпечено 1 новонародженого, що проживає на території громади (смт. Комишуваха);