Селищний голова прийняв участь у Конференції з питань відновлення України

???????? Конференція з питань відновлення України – Ukraine Recovery Conference 2024, яку ініціював Президент України Володимир Зеленський, об’єднала урядовців 10 європейських країн, приватні компанії, громадські та благодійні організації.

✅ До роботи URC2024 долучився і голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян.

???????? Основні теми форуму – безпека, економічна спроможність і, головне, енергетична стійкість України. Слоган Берлінської конференції – «Єдині у захисті, об’єднані у відновленні. Разом сильніші».

???? Голова Комишуваської селищної ради представив на форумі проєкти, спрямовані на відновлення і розвиток нашої громади та поспілкувався з представниками бізнесу, громадськими діячами та благодійниками щодо налагодження співпраці і надання допомоги.

???? «Ми відчуваємо підтримку міжнародних партнерів з перших днів війни. І нині Запорізька делегація знайшла порозуміння у питаннях майбутньої відбудови Запорізької області» –  відзначив голова Запорізької ОДА Іван Федоров.