28 травня – День поліцейського офіцера громади

Комишуваська громада приєдналася до проєкту наприкінці минулого року та отримала своїх поліцейських офіцерів – капітанів поліції Владислава Нікітіна та Олександра Шеремета, які за цей час  добре зарекомендували себе, продемонструвавши відданість своїй справі, професіоналізм, сумлінність та наполегливість під час виконання службових обов’язків.

Шановні поліцейські офіцери! Прийміть вітання з нагоди професійного свята! Сьогодні ви виконуєте дуже важливу місію – охороняєте життя та спокій мешканців нашої громади. Дякуємо вам за службу, яка вимагає твердого характеру, практичного досвіду, знань та вміння приймати вірні рішення. Продовжуйте й надалі впевнено тримати стрій, професійно розвиватися та успішно виконувати покладені на вас обов’язки. Нехай професійне свято додасть вам натхнення у вашій почесній правоохоронній діяльності, а ваша мужня і самовіддана праця знаходить повагу і щиру вдячність у серцях людей.