СТАРТУВАВ ПРОЄКТ, ЯКИЙ НАВЧАТИМЕ ШКОЛЯРІВ ЗМІНЮВАТИ СВОЄ МІСТО

Розпочалась четверта хвиля наймасштабнішого всеукраїнського проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну: Ідентифікація», який навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми та змінювати цим свої школи, міста та всю Україну.

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, п’ятий рік поспіль Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» організовує єдиний проєкт в Україні, який в масштабі всієї країни допомагає підліткам адаптуватися до дорослого життя, випробувати на собі реальні рольові моделі командної взаємодії, опинитися в умовах викликів справжнього життя і створити щось спільне вперше із великою командою однодумців.

Проєкт складається з кількох етапів. Спочатку учні 7-11 класів формують команду, обирають ментора — вчителя, досліджують проблеми свого міста та генерують ідею проєкту. Наступним етапом є реалізація ідеї у їхньому населеному пункті. У півфіналі проєкту в усіх обласних центрах відбудуться фестивалі під назвою «Освітній хайп», де оберуть переможця від області. Фінал проєкту проходитиме у Києві, також буде організовано тренінги та розважальні заходи.

Переможці отримають можливість поїхати у навчальну поїздку за кордон, щоб дізнатись, як їхні однолітки змінюють свою країну та розповісти про власний досвід реалізації проєктів.

Цьогоріч Всеукраїнський проєкт неформальної освіти «Відкривай Україну» реалізується спільно з  Міністерством освіти та науки, Міністерством культури молоді та спорту за підтримки десятків партнерських організацій та небайдужих бізнесів. Долучитися до нього може кожен охочий.

Дізнатися детальну інформацію, а також зареєструватися (школярам та менторам) можна на сайті. Реєстрація триватиме до 10 лютого за посиланням.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

https://www.zoda.gov.ua/news/