ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ ДОСТУПНА ДЛЯ ШИРОКОГО КОЛА НАСЕЛЕННЯ РЕГІОНУ

Відділом роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації підбито підсумки задоволення запитів громадян на публічну інформацію, що надійшли до облдержадміністрації у січні-листопаді поточного року.

За цей період зареєстровано 357 запитів, переважна більшість яких традиційно надійшла від фізичних осіб − 219, від юридичних осіб – 62, від об’єднань громадян − 76.

За результатами розгляду задоволено 256 запитів. Відмовлено в 101 випадку, переважно з тієї причини, що облдержадміністрація не володіє і не зобов’язана відповідно до її компетенції володіти запитуваною інформацією.

Як свідчить аналіз, найбільш запитуваними видами інформації є: інформація про товар, роботу, послугу (216), правова інформація (63), статистична (27), про фізичну особу (31), про стан довкілля (11).

Крім цього, на адресу районних державних адміністрації  за цей період надійшло 336 запитів. Найбільш активно своїм правом на отримання публічної інформації скористалися жителі Запорізького району (50 запитів), м. Вільнянськ (39) та м.Мелітополь (37).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

https://www.zoda.gov.ua/news/