ПРОТЕСТУВАТИ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК «ДІЯ» МОЖНА БУДЕ ВЖЕ З НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Розпочато прийом заявок від усіх охочих на тестування бета-версії мобільного додатку «Дія». Переведення всіх послуг в онлайн є пріоритетом програми дій Уряду. Створення мобільного додатку «Дія» – це один із кроків до мети.

–  Символічно, що додаток запускаємо за результатами 100 днів нашої роботи. Цього року 71 млн гривень українці сплатити у вигляді штрафів за те, що не мали при собі водійських прав чи техпаспорта під час керування автомобілем. Зовсім скоро українські водії не будуть зобов’язані мати при собі пластикові документи, їх замінять цифрові, – заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Прийом заявок триватиме до 16 грудня, коли офіційно розпочнеться тестування бета-версії мобільного застосунку «Дія» з доступом до цифрових водійських прав та техпаспорта на авто. Впродовж п’яти днів кожен охочий може подати заявку на тестування та отримати додаткову інформацію про умови участі за посиланням: https://team.diia.gov.ua/. Українці не лише матимуть можливість приєднатися до розвитку «Дії», а й фактично стануть співавторами найбільш інноваційного проєкту в Україні.

 

За матеріалами Урядового порталу

https://www.zoda.gov.ua/news/