Звіт Гуманітарного штабу громади за 30.04. –  10.05.2024 року.

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1.  За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація  гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових наборів в кількості 459 наборів було забезпечено родини, які проживають на території громади, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 366;
– села Одарівка та Григорівське – 93;

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 1590 родин,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 286;
– Зарічненський старостинський округ – 470;
– Щасливський старостинський округ – 190;
– Новоіванівський старостинський округ – 240;
– Новотроїцький старостинський округ – 249;
– Яснополянський старостинський округ – 155;

3. За сприяння БО БФ «СТАБІЛІЗУЙШЕН СУППОРТ СЕРВІСЕЗ» гуманітарною допомогою у вигляді  Питної вода  ТМ «АВАЛОН», 2х6 л. було  забезпечено  1512 осіб, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 324;
– Зарічненський  старостинський округ  – 378;
– Новотавричеський старостинський округ  – 810;

4. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 6 дітей, які проживають на території громади (села Одарівка та Григорівське).

5. За сприяння Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді»  наборами дитячих памперсів було забезпечено 57 дітей, які проживають на території громади.