Звіт Гуманітарного штабу громади за 25-26.09.2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine  та Гуманітарної організації Всесвітня продовольча програма тижневими продуктовими наборами, які включають в себе хлібину та три консерви (одна бобова, дві м’ясних)  було забезпечено 3500 осіб, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 1213;
– Зарічненський старостинський округ – 440;
– Новоіванівський старостинський округ – 234;
– Новотавричеський старостинський округ – 700;
– Новотроїцький старостинський округ – 263;
– Щасливський старостинський округ – 187;
– Яснополянський старостинський округ –175;
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 163;

2. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine  та Гуманітарної організації Всесвітня продовольча програма продуктовими наборами  було забезпечено 487 родин,  які проживають на території громади, а саме смт. Комишуваха, в тому числі, що перебувають на обслуговування в КУ «Центр надання соціальних послуг» – 106;.

3. За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею було забезпечено 521 родину,  які проживають на території громади, а саме смт. Комишуваха, в тому числі, що перебувають на обслуговування в КУ «Центр надання соціальних послуг» – 106;.

4. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 5 дітей, які проживають на території громади, а саме:  смт. Комишуваха.