Звіт Гуманітарного штабу громади за 20.05. –  24.05.2024 року.

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових наборів в кількості  2840 наборів було забезпечено родини, які проживають на території громади, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха (в тому числі, що  перебувають на обслуговуванні Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг») – 525;
– Новотроїцький старостинський округ – 442;
– Яснополянський старостинський  округ – 200;
– Щасливський старостинський округ – 243;
– Новоіванівський старостинський округ – 240;
– Новотавричеський старостинський – 720;
– Зарічненський старостинський округ – 470;

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 1009 родин,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха (в тому числі, що  перебувають на обслуговуванні Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг») – 187;
– Новояковлівський старостинський округ – 122;
– Новотавричеський  старостинський округ – 700;

3.  За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 1 дитину,  яка проживає на території громади (смт. Комишуваха).

4. За сприяння БО БФ «Фундація України» в рамках   співпраці Мальтійської служби допомоги
– Непродовольчими  наборами було забезпечено  65  родин (96 наборів)  із числа вразливих категорій, які проживають на території громади, а саме  Новотавричеський старостинський округ;
– Гігієнічними  наборами для родин з дітьми за віковою категорією від 0 років до 18 років (повноліття), які зараз фактично проживають  на території громади, а саме: смт. Комишуваха, село Григорівське та  село  Одарівка було забезпечено 152  родини (210 наборів).