Запорізькі громади отримали майже 535 мільйонів гривень плати за землю

З початку року до місцевих бюджетів регіону надійшло 534 мільйони 600 тисяч гривень плати за землю. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, запоріжці сплатили на 274 мільйони більше, ніж роком раніше.

Землевласники і користувачі ділянок-юридичні особи перерахували до скарбниць майже 495 мільйонів гривень, фізичні особи – близько 40 мільйонів гривень.

Найбільші суми направили до бюджету платники м. Запоріжжя – понад 330 мільйонів, енергодарські, кам’янсько-дніпровські та великобілозерські – 44,6 мільйона, бердянські та приморські – 29,3 мільйона, мелітопольські і веселівські – майже 29 мільйонів, пологівські, більмацькі та розівські – 22 мільйони, василівські та михайлівські – 18,2 мільйона, якимівські та приазовські – 17 мільйонів тощо.

За чотири місяці у результаті проведених звірок із територіальними громадами, підрозділами ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області, РВ Фонду державного майна України податківці залучили до оподаткування 30 суб’єктів господарювання, від яких за рік до скарбниці додатково надійде 4 мільйони 834 тисячі гривень плати за землю.

Крім того, виявлено 8 представників бізнесу, які використовували земельні ділянки без правовстановлюючих документів (річна сума нарахувань за землі площею 26 га склала 387 тисяч гривень).

Всього станом на початок травня в Запорізькій області нараховується 8941 юридична особа та 77860 фізичних осіб-платників земельного податку і орендної плати.

 

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області