ЗАПОРІЖЦЯМ РОЗПОВІЛИ ПРО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Урядом внесені зміни до нормативно-правової бази щодо призначення всіх видів державних допомог, зокрема, житлових субсидій.

Як розповіли в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, змінами передбачено, що заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

З 1 січня 2021 року  заяви з необхідними документами будуть прийматися від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій лише у разі надсилання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Заяви з необхідними документами також будуть прийматися уповноваженими посадовими особами виконавчих органів сільських, селищних, міських рад відповідної територіальної громади та посадовими особами центрів надання адміністративних послуг.

До 1 березня 2021 року посадові особи виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг, які приймають заяву з необхідними документами, за наявності технічної можливості  повинні реєструвати  заяви та формувати електронну справу (заповнюючи відповідні електронні форми з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики) і надсилати електронну справу відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення засобами електронного зв’язку через інформаційні системи Мінсоцполітики.

З 1 березня 2021 року заяви з необхідними документами будуть прийматися посадовими особами виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.

Заяви з необхідними документами (після формування електронної справи) у паперовому вигляді будуть передаватися відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення не рідше ніж раз на два тижні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю