В ОБЛАСТІ ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО СУЧАСНИХ МАЙДАНЧИКІВ ДЛЯ ЗАНЯТЬ ІГРОВИМИ ВИДАМИ СПОРТУ

На сьогодні в області будується вісім мультифункціональних майданчиків, на будівництво яких спрямовуються кошти субвенції державного бюджету. Кожен з таких майданчиків пристосований для занять щонайменше чотирма ігровими видами спорту. Об’єкти будівництва знаходяться у с. Семенівка, с. Костянтинівка, с. Данило-Іванівка, с. Новомиколаївка Мелітопольського району, смт. Приазовське Приазовського району, смт. Михайлівка Михайлівського району, смт. Комишуваха Оріхівського району та м. Мелітополь.

Спортивні майданчики повинні мати спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає правилам проведення змагань.

Як відбувається будівництво спортивних споруд на території області, перевірила начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, котра з робочою поїздкою відвідала об’єкти.

− Якісне покращення спортивної інфраструктури стало можливим завдяки бюджетній програмі на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів. Так, цьогоріч Запорізькій області для будівництва восьми мультифункціональних майданчиків для занять чотирма ігровими видами спорту держава виділила понад 7,7 млн грн. Оновлення матеріально-спортивної бази сприяє залученню молоді у громадах до занять спортом, – зазначила Наталія Власова.

Як повідомили в профільному Управлінні облдержадміністрації, більшість площинних споруд спеціалізуються на таких видах спорту як мініфутбол, волейбол, баскетбол та великий теніс. Деякі також мають проєктні розробки для занять гандболом та бадмінтоном. За результатами перевірки були надані зауваження та рекомендації, які надалі будуть враховані в роботі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

https://www.zoda.gov.ua/news/