В Комишуваському БК в рамках проєкту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні», було проведено інтерактивний діалог: «Щодо попередження ґендерно -зумовленого, домашнього насильства та заохочення до шанобливих та ненасильницьких стосунків та ґендерної рівності серед молоді»

В Комишуваському будинку культури в рамках проєкту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських  місцях у східній Україні», було проведено інтерактивний діалог: «Щодо попередження ґендерно -зумовленого, у тому числі домашнього насильства та заохочення до шанобливих та ненасильницьких стосунків та ґендерної рівності серед молоді».

В заході взяли участь  40 учнів старших класів комунальних закладів «Новотавричеська ЗОШ І –ІІІ ст.» та «Яснополянська ЗОШ І-ІІІ ст.»  Комишуваської ОТГ.

В ході діалогу підлітки активно відповідали на питання онлайн вікторини та показали високий рівень обізнаності з питань ґендерної рівності, прав людини та неприпустимості ґендерно-зумовленого насильства. Учасникам була надана інформація про різні види та прояви ґендерно-зумовленого, у тому числі домашнього насильства та про служби, до яких можна звернутися у разі його виявлення.
Також, діти переглянули серію роликів «Спровокувала?», створених в рамках програми ООН  із відновлення  та розбудови миру.  Відео викликало жваву дискусію про міфи та стереотипи щодо жінок в суспільстві, а переможці конкурсів отримали призи від організаторів заходу!

Захід організовано ООН Жінки в Україні у рамках кампанії з підвищення обізнаності про ґендерно-обумовлене насильство та ґендерні стереотипи у постраждалих від конфлікту східних регіонах України у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: ПРООН, ООН Жінки, UNFPA і ФАО. Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.