Виноградарів запрошують на виставку

Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Запорізької обласної державної адміністрації запрошує усіх бажаючих долучитися до виставки-конференції «Золоте гроно України 2018», яка відбудеться 16-17 серпня 2018 року за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б, виставковий центр «Козак-Палац».
У рамках конференції провідні спікери України презентуватимуть доповіді у руслі наступних проблематик: досвід фермерів та практичні поради в галузі; хвороби винограду і способи боротьби з ними; прийоми робіт з плантаціями на зимівлю; нові сорти винограду та їх експорт; переробка винограду.
На виставці виноградарі півдня України презентуватимуть увесь асортимент продукції нового сезону «Виноградні досягнення». Також учасники мають змогу позмагатися між собою в конкурсів «Диво-виноград» (номінації будуть розміщені на сайті заходу за посиланням http://euroagrochem.com).
Відвідувачі виставки-конференції зможуть провести дегустацію вина та віддати важливий експертний голос для визначення лідера 2018 року з виноробства.
Для участі в конференції потрібно, в обов’язковому порядку, зареєструватися на сайті: http://euroagrochem.com або за телефоном контакт-центру UHBDP 0-800-500-184 (безкоштовно).
Також питання щодо участі можливо задати за телефоном: 067 536 91 39; 097 333 74 38 або 044 580 31 19;
e-mail: infoindustria2015@ukr.net