На Донеччині загинув мешканець громади Гармаш Роман

Стрілець 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти ВЧ А7090 солдат  Гармаш Роман Олександрович (1994-2022), загинув 01.04.2022  за межами населеного пункту Раздольне Великоновоселівського району Донецької області під час відбиття ворожої атаки, виконуючи бойовий наказ по захисту Батьківщини.

Гармаш Роман Олександрович народився в багатодітній родині в с. Новояковлівка. Навчався в Новояковлівській ЗОШ I-III ступенів, потім – у Мелітопольському музично-педагогічному училищі на факультеті “режисура”.  Працював у Новояковлівському СБК, мав багато друзів. Був товариським, чуйним і відповідальним, мав гарні організаторські здібності.

Похований на Кушугумському цвинтарі поблизу м. Запоріжжя.

Висловлюємо співчуття рідним, друзям і близьким Романа.

Світлий спомин про мужнього земляка залишиться в наших серцях.  Вічна пам’ять і слава герою, який віддав життя за Україну!