2 вересня

  • мешканці с. Одарівка отримали 9 коробок з засобами гігієни від Червоного Хреста, розрахованих на родину на  з 4-5 осіб; забезпечено 1 дитину віком від 0 до 3 харчуванням та засобами гігієни;  2 дітей віком від 3 до 6 років солодощами та засобами гігієни,; 8 дітей віком від 6 до 14 солодощами та засобами гігієни; 5  дівчат підліткового віку забезпечено засобами гігієни
  • мешканці с. Григорівське отримали 7 коробок з засобами гігієни від Червоного Хреста, розрахованих на родину на  з 4-5 осіб; забезпечено 2 дітей віком від 0 до 3 харчуванням та засобами гігієни;  4 дитини віком від 3 до 6 років солодощами та засобами гігієни; 5 дітей віком від 6 до 14 солодощами та засобами гігієни; 2  дівчини підліткового віку забезпечено засобами гігієни
  • За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами забезпечено:

84 мешканці с. Одарівка

93 мешканці с. Григорівське

УВАГА!

Видача гуманітарної допомоги проводиться в порядку живої черги.
Поза чергою обслуговуються громадяни віком 70+ та громадяни з дітями до 3-х років.
Прохання формувати дві черги за категоріями: одна черга за категорією 70+ та з дітями до 3-х років, друга черга звичайна.
Дякуємо за розуміння.

*Гуманіта‌рна допомо‌га — вид безвідплатної допомоги засобами для життя, що безкоштовно поширюються серед населення районів, охоплених гуманітарною катастрофою або тих, що перебувають на її межі. Це цільова адресна безоплатна допомога, що надається іноземними та вітчизняними ДОНОРАМИ із гуманних мотивів. Гуманітарна допомога є різновидом благодійництва. Набувачами гуманітарної допомоги є фізичні особи, які потребують гуманітарної допомоги та яким вона надається.

На території Комишуваської селищної ради гуманітарна допомога видається Гуманітарним штабом громади ОДИН РАЗ НА МІСЯЦЬ.

Формування наборів гуманітарної допомоги здійснюється за рахунок наявних продуктів на день формування, без обов’язкового переліку, і може відрізнятися.

Набори гуманітарної допомоги, надаються громаді різними ДОНОРАМИ (Запорізькою обласною державною адміністрацією, а також благодійними та громадськими організаціями чи об’єднаннями). Вимоги щодо категорій осіб, яким може надаватися той чи інший вид набору та інші критерії встановлюються ДОНОРОМ, який надав допомогу. Як і вимоги щодо звітності по видачі цієї допомоги.

Видача наборів гуманітарної допомоги набувачам (громадян) здійснюється за рахунок наявних на день видачі, ОДИН РАЗ НА МІСЯЦЬ, відповідно до вимог та критеріїв встановлених ДОНОРОМ.

Можуть бути такі варіанти наборів:
– набір розрахований на одну особу на місяць;
– набір розрахований на одну особу на два місяці;
– набір розрахований на одну особу на три місяці;
– набір розрахований на родину з двох осіб на місяць;
– набір розрахований на родину з чотирьох осіб на місяць;
Та інші.

Але наголошуємо ще раз, що особа може отримати лише ОДИН із зазначених наборів, відповідно до критеріїв та вимог, що встановлені ДОНОРОМ та під які вона підпадає.