Оголошення про конкурс з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з території смт Комишуваха, с-ще Зарічне Запорізького району Запорізької області

до рішення виконавчого комітету

Комишуваської селищної ради

від 02.07.2024 № 305

Оголошення

1. Організатор конкурсу:

1.1. Найменування: Виконавчий комітет Комишуваської селищної ради Запорізького району Запорізької області.

1.2. Місцезнаходження: 70530, Запорізька область, Запорізький район, смт Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 49.

1.3. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Комишуваської селищної ради Запорізького району Запорізької області від «02» липня 2024 року № 305.

1.4. Особи уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Заступник голови конкурсної комісії – Івахненко Тетяна Ростиславівна

Секретар конкурсної комісії – Міхно Дмитро Павлович.

за телефоном: 0957905711,

адреса електронної пошти: 60270@ukr.net

1. Предмет конкурсу: визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з території смт Комишуваха, с-ще Зарічне Запорізького району Запорізької області.
  2. Отримання конкурсної документації:

3.1. Місце: 70530, Запорізька область, Запорізький район, смт Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 49, каб. 1, адреса електронної пошти: 60270@ukr.net

3.2. Спосіб: Особисто, або поштою

1. Умови подання конкурсних пропозицій:

4.1. Місце: 70530, Запорізька область, Запорізький район, смт Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 49, каб. 1, адреса електронної пошти: 60270@ukr.net.

4.2. Спосіб: Особисто, або поштою

1. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

5.1. Місце: Запорізька область, Запорізький район, смт Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 49, «05» серпня 2024 року  об 11: 00 годин.